Kaçış Merkezi evden kaçış oyunları için rezervasyon ve detaylı bilgi fırsatı veriyor.Yepyeni maceralara yelken açacağınız oyunlar içinTürkiye’nin her şehrinden gelecek başvurular için platformu kullanabilirsiniz. Kapsamlı bir hizmet sunan site,korku evi ve diğer oyunlarda çok sayıda fırsat,indirim ve kampanyayı da sizler için sağlamakta. Haftanın 7 günü alabileceğiniz çağrı merkezi hizmeti ile yetkili kişilerden merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. En çok eğleneceğiniz oyunu keşfetmek birkaç dakikalık mesafede.

Evden Kaçış Oyunu Nedir?

Trend haline gelen evden kaçış oyunu gerçekçi malzemelerin- figürlerin olduğu bir odada oynanmaktadır. Önce sizi bir odaya kilitliyorlar. Daha sonra verilen ipuçlarından yola çıkarak odadan ayrılmanız isteniyor. Ancak bütün bunları size verilen süre içinde tamamlamanız gerekmekte. Tüm bunları yaparken fiziksel hiçbir güç kullanmamanız gerekiyor. Kırma, dökme ya da elle zorlama gibi hiçbir uygulama olmaması gerekiyor. Oyun bu şekilde devam ediyor. Eğlenceli olmasını sağlayan aslında ipuçlarından yol çıkarak çözümü bulma süreci. Kaçış Merkezi’nin bu oyundaki görevi ise size kendi olduğunuz şehir içindeki evden kaçış oyunu alanlarını bulmak. Örneğin İzmir korku evi arayışı olanlar için rezervasyon ve yer -mekân bilgisi veriliyor.

Oyunla İlgili Merak Edilen Bilgiler

Evden kaçış oyunları hakkında bilgi almak istediğinizdeonline platform size tüm detayları verecektir. Kısa oyun tanıtımları,gereken belgelerin derlenmesi,adres, telefon, web konum bilgisi gibi bilgileri alabiliyorsunuz. İlk başta oyunlar hakkında bilginiz yoksa daha çok eğleneceğiniz düşündüğünüz oyun hakkında tanıtımları değerlendirebilir ve bu şekilde işlem yapabilirsiniz. Kaçış merkezi, sponsor dışında bir firmayı öne çıkarmak ya da kötülemek amacında değildir. Sadece sizi daha fazla oyunla buluşturmak amacıyla kurulmuştur.