Dudak Dolgunlaştırma

Dudak dolgunlaştırma doğal mı yapay mı duruyor?

Dudak dolgunlaştır

Dudak dolgunlaştırma sonrasında yapay bir görüntü mü ortaya çıkar yoksa insanlar baksa da doğal bir dudak yapısı mı görürler diye merak içinde olabilirsiniz. Bu merak edilen bir bilgidir ve yaptırmak isteyen kadın ya da erkekler bu noktadan korktuğu için doktorlar ile görüşmeye çekiniyorlar. Dudak dolgunlaştırma doğru teknik ile ve doğru dolgu maddesi ile doğru miktarda uygulama yapıldığında değil sahte bir görüntü oldukça doğal e hiç anlaşılamayacak bir forma giriyor olacaktır. Dudak dolgunlaştırmada önemli olan aşırıya kaçmamak ve bu oranı doktorunuza bırakmak olacaktır. Elbette sizlerin isteklerinizin yerine gelmesini isteyebilirsiniz ama doktorunuz bunun doğal duymayacağını ve yapay duracağını söylüyorsa bizce doktorunuza kulak asmalı ve gerektiği kadarı için talepte bulunmalısınız. Doktor Mustafa Karataş bu konuda her hasta için özel inceleme yapıyor ve üst sınırı sizlere bildiriyor olacaktır.

Dudak dolgusu fiyatı kalıcı olmadığı için ortalama fiyatlar ile sunuluyor. Kişi belki bir yıl sonra bir yenileme daha yapmak isteyebilir. Bu sebeple öyle aylarca para biriktirmenize gereken bir ücret olmadığını göreceksiniz. Dudak dolgusu fiyatı kullanılan dolgu maddesine ve doktorunuzun tecrübesine göre değişiklik gösterecektir ama söz konusu güzelliğiniz ve siz olunca bizce en doğru doktoru seçmek için de büyük çaba vermelisiniz. Dudak dolgusu fiyatı için randevu alarak bilgi alabilir ve yaklaşık 10 dakika içinde de dudaklarınıza dolgu yaptırmayı bitirmiş olacaksınız.

Dolgu sonrası sadece yapmanız gereken birkaç saatlik bir süre içinde bir şey yiyip içmemeniz olacak. ondan sonra zaten yine dilediğiniz gibi yiyebilirsiniz. İlk gün aynaya baktığınızda hafif bir şişlik ve iğne enjekte yerleri sizlere görünebilir ama onun da iki gün içinde yok olacağını bildiğiniz için korku duymanıza gerek kalmayacak. Dolgu maddesinin güvenilir olması ve son kullanılan teknoloji ile yapılıyor olması başarılı sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Dolgu yaptırmak istiyorsanız vakit kaybetmeyin ve bizce Doktor Mustafa Karataş ile görüşerek uygulama için randevu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir