cicek-827

Düğün salonlarının dört duvar arasında sıkışmış boğuk havasında yapılan düğünlerde katılımcıların istedikleri gibi eğlenemedikleri, eğlencelerini yarıda keserek dinlenmek zorunda kaldıkları veya sırf terledikleri için sürekli elbise değişikliği ihtiyacı doğduğundan oyunlara katılamadıkları bilinmektedir. Sadece yeteri kadar eğlenememek ve istedikleri gibi hareket edememek gibi sorunları bir tarafa bırakırsak katılımcıların fazla olması yüzünden bazen ortak solunan havanın iyice azalması nedeniyle hem oksijen yetersizliğinden doğan bazı sorunlar oluşmakta hem de düğün salonlarının kapalı ortamlarındaki baskıcı hava çabucak ısınmaktadır.

Sıcak hava da düğün sırasında yapılan eğlencelerin süresini kısaltacak vücut aktivitelerinin gerçekleşmesine neden olmaktadır. Düğün salonlarında veya kapalı diğer salonlarda yapılan düğünlerin görsel olarak katılımcılarda bıraktığı izlenim açık havalarda yapılan düğünlere nazaran daha olumlu olmadığı gibi memnuniyet derecesi de oldukça düşüktür. Açık alanlarda yapılan düğünlerin en meşhuru kır düğünleridir. Kır düğünlerinin son zamanlarda özellikle sıcak mevsimlerde tercih edilirliği giderek artmaktadır.

Ilıman mevsime sahip bölgelerde sadece yaz aylarında değil şartların uygun olduğu diğer mevsimlerde de kır düğünleri tercih edilmektedir. Kır düğünü ve çiçekler, açık hava, göz alıcı bir ışıklandırma, açık havada en iyi müzik yapan tecrübeli bir çalgı ekibi ile kır düğünlerinde unutulmaz anıların yaşanılması kaçınılmazdır. Açık havada az önce belirttiğimiz tüm özellikler mevcuttur. Katılımcılar, davetliler diledikleri gibi eğlenebilecekleri bir alan ve ferahlık bulabilmektedirler. Havanın ısınması ve oksijensiz kalmak gibi sorunlar asla yaşanmamaktadır.

Kır düğününün yapılacağı saat güneşin olmadığı saat olursa hava sıcaklığından dolayı yaşanabilecek olumsuzluklar yaşanmayacağından yeşiller ve çiçekler içinde çok güzel bir kır düğünü yapmak mümkündür. Kır düğünü ve çiçekler bir araya gelince günün anlamına ve önemine uygun muhteşem bir tablo meydana gelmektedir. Evlenen çiftlerin yaşadıkları hayatlarının en önemli günü kır düğünleri ile daha da anlam kazanmaktadır. Düğüne çiçek gönderme için siparişlerinizi internetten vermek isterseniz http://www.cicekmarket.com/cicekler/nikah-dugun/ adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.