tanıtım

İngiliz Alfabesinin Kullanımı

ingiliz-alfabesi

İngiliz alfabesi öğrencilerin kendi okullarında öğrendikleri İngilizce derslerinde her zaman zorlandıkları ve anlamaya çalıştıkları bir dildir. Ama gençlerimize bazen çok ağır gelen bu dil arkıt konuşarak öğreniyorum tekniği ile daha kolay gelecek ve gençlerimizde diğer arkadaşları gibi rahatlıkla artık İngilizce konuşmayı öğreneceklerdir. Artık gençlerin ben bu dersi anlamıyorum ve hep kötü not alıyorum deme şansları da kalmayacak ve ders notları her zaman yüksek olacaktır. Konuşarak öğrenme tekniği Avrupa ülkelerinin en sık kullandıkları bir yöntem olarak artık bizim ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Kendi dillerinde eğitim veren uzman eğitmenler sayesinde yabancı dili bilmeyen kimse kalkmayacak.

http://www.konusarakogren.com adresinden bizleri takip ettiğiniz zaman sizlerin önüne ücretsiz denemek istiyorum bölümünden adınızı soyadınızı doldurup bizlere yolladığınız zaman bizler sizlere ulaşıyor ve nasıl bir sistem ili sizlere İngilizce öğretmeye çalıştığımızı anlatıyoruz. Daha sonra kendi eğitmenimiz eşliğinde mini bir teste tabi tutuyoruz ve sizlere ne kadar İngilizce bildiğiniz konusunda cevaplar veriyoruz. Eğer sizde bizlerin arsında olmak isterseniz sizlere hemen üç seçenek sunarak kendi ders saatinizi kendinizin belirlemesine izin veriyor ve bizlerde sizleri hiç iş yerinizden ya da evcinizden çıkmadan bizleri ister internet bağlı ortamlarda skype üzerinden isterseniz cep telefonunuzdan bağlanarak derslerinize girmeye başlıyoruz. Bizim ile yaptığız bu telefon ders kayıtlarını bir kayıt altına alabilir ve sonra kendiniz evinizde derslerini tekrar edebilirsiniz. Öğrenci panonuzdan kendi ödevleriniz seçebilir ve sıklık ve ne hızda ders yapacağınıza kendiniz karar verirsiniz.

Artık öğrencilerinde böylece ben konuşamıyorum ve dil bilgim yok demesine gerek kalmıyor. Artık öğrencilerimizde kendi arkadaşları ile rahatlıkla İngilizce konuşabiliri sınavlarında kendini üst sevilere taşıyabilir. İşte bizim ile İngilizce konuşmak bu kadar kolay.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir