Duşakabin

Nokta duşakabin

310100-242610-duşakabin

Hesaplı ve kaliteli duşakabinler

Her banyoya uygun ölçü ve modelleri ile yüzlerce ürün çeşidi bulunan Nokta duşakabin, 2011 yılından beri Duştime firma ürünlerinin online satışını yapmaktadır. Ana ürünler, duşakabin, küvet, duş teknesi ve jakuzidir. Her birinin ölçüleri ve diğer özellikleri farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Nokta duşakabin, Duştime firma ürünlerinde online satışın yanında telefonla sipariş alan ve arıza destek servisi de olan yetkili bir firmadır.

Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, son trend ürünleri ile sektörün en kaliteli ve en hesaplı ürünlerini müşterilerle buluşturmaktadır. Ürün çeşidi olarak her zevke ve her banyo ölçüsüne uygun ucuz duşakabin modelleri, bütçeleri sarsmadan banyolarda yerini almakta, adeta banyoların havasını değiştirmektedir. Sektörün ileri gelen bir firması olarak profesyonel kadrosu ile mükemmel üretimler yapmakta, kalite standartlarına ve yasal mevzuata uyarak rakiplerine fark atmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da temsilcilikleri olan Nokta duşakabin, monte ve demonte ürünleri ile Türkiye’nin her yöresine ulaşmaktadır.

Nokta duşakabin farkı

  • Zengin ürün çeşidi ( monte/ demonte)
  • Hesaplı ürün
  • Ücretsiz keşif
  • Ücretsiz nakliye
  • Ücretsiz montaj
  • Arıza destek servisi

Oldukça hesaplı olan demonte ürünler, montajını kendileri yapabilen veya kendi ustalarına monte ettirmek isteyenler için idealdir. Sektöründe diğer firmalara göre %30’lara varan indirimli fiyatları ile rakiplerini geride bırakan Nokta duşakabin, 0212 504 91 47 numaralı telefonundan veya web sayfasından taleplere cevap vermektedir. Web sitesinde tüm duşakabin, küvet, duş teknesi ve jakuzi çeşitlerini bulabilir, ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Mika camlı duşakabinden küvetli ve kompakt duşakabinlere kadar birçok çeşidi bulunmaktadır. Küvetli, teknesiz ve zemine montaj duşakabinler de müşterilerin oldukça beğendiği modellerdendir. Cam ve paslanmaz duşakabinler ürün çeşitlerinden bazıları olup, firmanın her zevke ve her banyo büyüklüğüne uygun geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Herkese uygun ödeme seçenekleri ile kolay ürün sahibi olabileceğiniz nokta duşakabin, ister nakit, ister kredi kartı ile kapıda veya montaj sonrası ödeme seçenekleri ile ödeme şeklini müşterinin isteğine bırakmaktadır. Kaliteyi hesaplı fiyatlara alacağınız firma web sayfasında, birbirinden şık ve kullanışlı ürünleri incelediğinizde çok beğenecek, hayalinizdeki banyoya en hesaplı fiyatlarla kavuşacaksınız. Lüks camlı olanlardan mika camlı duşakabinlere, menteşeli duşakabinlerden kompakt olanlara kadar birbirinden kullanışlı ve hesaplı ürünler bir telefon uzaklığındadır. Jakuziye ihtiyacı olanlar için farklı ölçülerde oval jakuzileri çok beğeneceksiniz. Oldukça popüler olan desenli duşakabinlerden sipariş edilmesi durumunda desen kodunun belirtilmesi gerekmektedir. Şık ve modern füme camlı duşakabinler de banyoların tüm ihtiyacını karşılayan modellerdir. Kare ve oval tekneli lüks camlı duşakabinler büyük banyolar için ideal modellerdir. Teknesiz duşakabinler ise meraklıları için Nokta duşakabindedir. Nokta duşakabin ürünleri iki yıl malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

NOKTA DUŞAKABİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Kocatepe mah. 50 yıl cad. 36 sk Bayrampaşa /İstanbul
  • Telefon: 0212 504 91 47 / 0212 643 43 84 / 0538 327 39 10
  • Mail: info@noktadusakabin.com
  • Web: noktadusakabin.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir