bosh servis

Boşça markasının kalitesi teknik servislerine de yansımıştır. Teknik servis denince bir adım geri atan insanların anlayışlarını olumlu yönde değiştiren Üsküdar Bosch servisi sayesinde özel teknik servis adına üstün kalite hizmet alabilirsiniz. Ülkemizin her noktasında olduğu gibi İstanbul’da da büyük bir teknik servis ağına sahip olan Boşça sizleri yeni ve sınırsız hizmetler ile tanıştırıyor.

Teknolojinin gelişimi ile birlikte hayatımıza birçok yenilikler katılmıştır. Bu yenilikler günlük yaşantımızda da işlerimizi oldukça kolaylaştırmıştır. Ofis ve evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar fiyatları ile dudak uçuklatmaktadır. Fiyatlarının bu denli yüksek olduğu bu ürünler üretim ve çalışma prensipleri gereği periyodik olarak bakımlara ihtiyaç duyarlar. Cihazlarına bakım yaptırmanız arızalanma durumlarını ortadan kaldırır ya da minimuma indirir.

Kombi ve klima bakımlarının ciddiyeti

Kombiler hayatımıza giren en avantajlı yeniliklerden bir tanesidir. Isınma, sıcak su ve ocak gibi temek ihtiyaçlarımızı karşılamaya yarayan kombilerimizin her kış mevsim girişlerinde periyodik bakımları vardır. Şakaya gelmeyecek doğalgaz ve elektrik gibi ciddi ve dikkat edilmesi gereken enerji kaynakları ile çalışan kombilerin bakımlarında filtrelerinin değişimi ya da temizlenmesi gerekir. Aksi halde yüksek miktarlı elektrik ve doğalgaz faturaları ile karşılaşmamız mümkün. Kombi bakımlarını Üsküdar Bosch servisleri ile yaptırabilirsiniz.

Klimalar da en az kombiler kadar teknoloji harikasıdır. Hem ısınma hem de serinleme amacı ile kullandığımız klimaları ofis ve evlerimizde günlük olarak kullanmaktayız. Gaz ve filtre kontrolleri yapılmayan kombiler bizlere maddi ve manevi zararlar verebilir. Filtreleri değiştirilmeyen kombiler bakteri üretimi sağlar ve bizlerin, çocukların sağlık açısından zarar örmesini sağlar.

Boşça teknik servis noktaları

                Ülkemizde birçok noktada olduğu gibi İstanbul’da da büyük bir ağa sahip olan Boşça servisleri Çengelköy Bosch servisi olarak da hizmet vermektedir. Sizlerde ev aletlerinizin bakımlarını yaptırınız.