Whirlpool servis

Zamanla makinenizde oluşabilecek yıpranmalar sonucu sıkıntı çekmemeniz için çamaşır makinenizin bakımlarını ihmal etmemeniz lazım. Senede bir kez yaptıracağınız çamaşır makinesi bakımı çamaşır makinenizi çok uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Daha az enerji tüketimi ve temiz çamaşırlar için whirlpool servisi arayın. Makinenizin bozulup size büyük masraflar çıkarmaması için de servisimizi rahatlıkla arayın.

Özel beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinelerinizi güle güle kullanmanız için her türlü sorununuzla ilgili tecrübeli gezici ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Ama senede en az bir kere istanbul whirlpool servisi ile yaptıracağınız çamaşır makinesi bakımı ile arızalara önceden müdahale ederek size masraf çıkarmadan çamaşır makinenizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Bakım Ömrü Uzatır

Bulaşık makineleriniz için kireç çözücü kullanın. Böylece bulaşık makineniz kireçten kurtulur. Sürekli kullanıldığında makinenizin ömrünü uzatır. Bulaşık makinenizin senede en az bir kere yapılması gereken bakımları çok önemlidir. Makinenizin düzgün çalışması, güç tasarrufu yapması ve bozulmaması için düzenli periyotlarla özel beyaz eşya bakım servisimize gösterilmesi gerekir.

Buzdolapları yüksek performansla çalışabilmesi için düzenli bakımlarının yaptırılması gerekir. Özel beyaz eşya bakım servisimize yaptıracağınız buzdolabı bakımı buzdolabının ömrünü uzatır, daha az elektrik harcamasını sağlar. Buzdolabı bakımı sizin için tehlikeli ve masraflı olabilecek arızaları önlemenizi sağlar.

Sık Karşılaşılan Sorunlar

Çamaşır makineniz su boşaltmıyor, çamaşır makineniz su almıyor, çamaşır makineniz su ısıtmıyor, çamaşır makinenize su dolar dolmaz boşalıyor, çamaşır makineniz titreşim yapıyor, çamaşır makineniz çok gürültülü çalışıyor, çamaşır makineniz sarsıntılı çalışıyor, deterjan çekmecenizde fazlaca köpük oluşuyor, çamaşır makineniz deterjan çekmecesinden su kaçırıyor, çamaşır makineniz deterjan almıyor ve makine altından su kaçırıyor, çamaşır makineniz duruluma yapmıyor, sıkma yapmıyor ve çok ses çıkartıyor gibi problemleriniz varsa whirlpool servisleri ile bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Çamaşırlarınız ve sizin güven içinde olması için özel servis firmamız hizmetinizdedir.